Współpraca z brokerem kurierskim – komu potrzebna i jak ją zacząć?

Zamiast kilku umów z kurierami – jedna integracja, dająca dostęp do wielu usług. Taką ofertę proponuje aplikacja Korporacji Kurierskiej, którą można ściągnąć z App Store Shoper.

Korporacja Kurierska to firma brokerska, która obsługuje ponad osiem tysięcy firm na polskim rynku. Swoją popularność zawdzięcza usługom świadczonym w zakresie dystrybucji tanich przesyłek – od 2003 roku przeszło przez nią ponad 7 milionów paczek i liczba ta stale rośnie, bo to, co wyróżnia Korporację na tle innych firm oferujących rozwiązania logistyczne, to nie tylko konkurencyjna cena, ale też wygodna obsługa kilku podmiotów zajmujących się dostawą towarów.
Doręczanie przesyłek realizowane jest bowiem w oparciu o infrastrukturę najlepszych firm kurierskich w Polsce o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Jeżeli ktoś prowadzi sklep internetowy Shoper, zlecenia może wysyłać już z panelu swojego sklepu – co bez wątpienia ułatwia codzienną pracę.

Korporacja kurierska App Store

Komu więc potrzebna taka integracja? Tym, którzy cenią sobie przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. I którzy chcą mieć dostęp do usług więcej niż jednej firmy z branży kurierskiej (w 2016 roku integracja z Korporacją obejmowała m.in. K-EX, GLS, UPS, FedEx, DHL, Paczkomaty InPost i Paczkę w Ruchu).
A jak rozpocząć taką współpracę? Zaczynając od instalacji aplikacji Korporacji Kurierskiej w sklepie Shoper. Nadawanie przesyłek można rozpocząć od momentu, w którym właściciel sklepu otrzyma od pracownika KK login i hasło do programu drukującego etykiety. Zleceniodawca deklaruje miesięczną ilość nadawanych paczek przed podpisaniem umowy. Taka deklaracja ilościowa jest wpisywana do umowy.
Standardowo, przesyłki są odbierane przez przewoźników w dni robocze w godzinach od 8.00 do 17.00 – ten przedział czasowy dotyczy jednorazowych nadań. Przy stałych odbiorach możliwe jest jednak indywidualne porozumienie w kwestii godzin odbioru. Co równie ważne, w momencie kiedy dany sklep nie jest zadowolony z obsługującej go firmy kurierskiej, istnieje możliwość zaproponowania mu współpracy z innym dostawcą.

W skrócie, aplikacja Korporacji Kurierskiej obejmuje:
☞ wysyłkę paczek w rodzaju: koperty, paczki, palety
☞ różne typy paczek w przesyłce
☞ waga paczki definiowana ręcznie lub wyliczana na podstawie produktów
☞ ubezpieczenie
☞ pobranie (przekazywane na konto bankowe)
☞ informacje o statusie paczki (e-mail, sms)
☞ definiowanie godziny odbioru
☞ dostawa w sobotę
☞ zwrot dokumentów i inne.

Materiał opublikowany został dzięki naszemu partnerowi, marce Shoper. Dziękujemy!
Źródło.

No Comments

Leave a Reply

SKONTAKTUJ SIĘ


Wpadnij na kawę i dopytaj o szczegóły:

Adres:

cgmarketing.pl
ul. Łódzka 8/12 lok. 5.1
42-218 Częstochowa

Tel:

 531 731 317

E-Mail:

biuro@cgmarketing.pl

Account Manager

karol.niezgoda@cgmarketing.pl

Zapraszamy

24/7
cgmarketing_agency

Pomyśl o swoim sukcesie. Twoją firmą zajmą się

młodzi i kreatywni w biznesie