Nowe możliwości twojego sklepu – integracja z SALESmanago

„Małe szanse są często początkiem wielkich przedsięwzięć” – miał powiedzieć Domostenes. Warto te słowa wziąć do siebie i zacząć od przetestowania nowego narzędzia dostępnego App Store Shoper.

Pod koniec 2015 roku, przy okazji zbierania danych do raportu podsumowującego kolejny rocznik na rynku e-commerce, pytaliśmy właścicieli sklepów internetowych, jakie cele stawiają przed sobą na kolejne miesiące.

marketing-w-esklepie-shoper

Jak widać na załączonym obrazku, najwięcej e-przedsiębiorców celowało w nowe produkty, ale spora część respondentów opowiadała się za klientami oraz inwestycją w marketing. Tych ostatnich ucieszy zatem na pewno najnowsza aplikacja dostępna w App Store Shoper – SALESmanago Marketing Automation, która dostarcza proste w obsłudze rozwiązania, pozwalające na efektywne wykorzystanie tradycyjnych narzędzi marketingowych. Jakich konkretnie i jaką ma nad innymi aplikacjami z kategorii marketingu przewagę?

Lista możliwości tego narzędzia jest spora. Automatyczny monitoring klientów w czasie rzeczywistym, możliwość tworzenia kampanii win-back (aktywizujących bazę klientów) i strategii customer retention (skupiającej się na działaniach lojalnościowych), planowanie i automatyczna publikacja postów w social media, obsługa porzuconych koszyków – to tylko niektóre z nich.

Zastanawiasz się, jaki jest najlepszy dzień na wysyłanie newslettera? Albo jak zachowuje się klient na stronie twojego sklepu? Gdzie chodzi, czego szuka? Między innymi na odpowiedzi na te pytania próbuje znaleźć system kilkudziesięciu funkcjonalności wchodzących w skład aplikacji marketing automation. Autorzy narzędzia chwalą się, że w 75% przypadkach zwrot z inwestycji w SALESmanago następuje w ciągu maksymalnie 12 miesięcy, a konwersja na klienta wzrasta o 300%. Warto się o tym przekonać i sprawdzić na własnym sklepie, jak automatyzacja działań marketingowych przełoży się na codzienną sprzedaż. O wszystkich funkcjonalnościach aplikacji SALESmanago można przeczytać tutaj.

Aplikację ściągniesz z tego miejsca.

Materiał opublikowany został dzięki naszemu partnerowi, marce Shoper. Dziękujemy!
Źródło

No Comments

Leave a Reply

SKONTAKTUJ SIĘ


Wpadnij na kawę i dopytaj o szczegóły:

Adres:

cgmarketing.pl
ul. Łódzka 8/12 lok. 5.1
42-218 Częstochowa

Tel:

 531 731 317

E-Mail:

biuro@cgmarketing.pl

Account Manager

karol.niezgoda@cgmarketing.pl

Zapraszamy

24/7
cgmarketing_agency

Pomyśl o swoim sukcesie. Twoją firmą zajmą się

młodzi i kreatywni w biznesie